Özel Direksiyon Dersi

Özel Direksiyon Dersi

D

erslerimiz Milli Eğitim Müdürlüğünden alınan sertifikalı ve deneyimli Uzman Öğreticilerimiz tarafından bire bir Manuel ve Otomatik vitesli son model Hyundai İ20 ve Hyundai İ10 markalı araçlarımız ile özel direksiyon sürüş dersleri verilmektedir.

Her adayın araç yeteneğini algılama ve uygulama şekli birbirinden farklıdır. Alacağınız ders saati sizin algılama kabiliyetinize bağlı olmakla beraber Ortalama 8-10 ders aralığında öğrencilerimizi eğitmekteyiz. Alacağınız ilk 2 dersin sonunda öğrencimiz kendisinin ne kadar derse ihtiyacı olduğunu saptayacaktır.

Özel direksiyon dersleri kişinin gün ve saatlerine göre ayarlanır, hafta içi ve hafta sonu eğitim verilmektedir. Eğitiminiz trafik içerisinde birebir ve sistematik olarak verilir. Bir ders saati (50 dk.) üzerinden yapılır.

Bay, Bayan öğretmen tercihi tamamen size aittir.
Verdiğimiz eğitimler koşulsuz kursiyer memnuniyeti ve güven üzerine kurulu olup, ilkemiz bilinçli sürücüler yetiştirmektir. Güvenli trafik ortamı için haydi birlikte harekete geçelim.

shadow

Kavacık Onur Sürücü Kursu Özel direksiyon dersi Özel direksiyon dersi| Düz ve Otomatik vites eğitimi|Motosiklet Ehliyeti|Minibüs Ehliyeti|Ağır Vasıta Ehliyeti|Kavacık`ta hizmetinizde
Ücret konusunda detaylı bilgi ve kampanyalar için lütfen bizi arayınız…

shadow