Hakkımızda

Onur Sürücü Kursu – Kavacık Sürücü Kursu

Biz kimiz?

O

nur Sürücü Kursu 2008 yılından bugüne kadar genç ve dinamik yapısıyla devamlı yeniliklere açık, sektörde yaptıklarının rakipleri tarafından takip edilen öncü sürücü kursudur. Özel direksiyon derslerimizde her ay ehliyet kaydımız kadar öğrencimiz bulunmakta olup Avrupa yakasından Gebze’ye İstanbul’un her noktasından öğrencimiz bulunmaktadır.

Direksiyon sınavında yapılan son değişikliklerle ehliyet alırken alınan direksiyon derslerinin önemi daha da artmış olup, ilgi ve özenle yaptığımız direksiyon eğitimleri sayesinde diğer ilçelerden de gelip kayıt yaptıran kursiyerlerimize teşekkürlerimizi bir borç biliriz. Burada amacın sadece ehliyet almak olmadığını aynı zamanda akan trafikte araç kullanabilecek duruma gelerek diğer sürücülere örnek bir birey olmanız gerektiğini unutmamalıyız.

Dürüst çalışma anlayışı ve en önemlisi güven en değer verdiğimiz prensibimizdir. Çünkü biliyoruz ki güven olmadan uzun bir işletme hayatı kesinlikle olamaz. Beykoz’da kontenjan, araç ve personel olarak en büyüğü olmanın ve 10 bine yakın sürücü sertifikası vermenin gururunu yaşamaktayız.

Biz Trafikte Eğitimli ve Bilinçli Sürücülerin Yetişmesi Hususunda Değerlerimize Eğitim ve Hizmet Kalitemize Bağlı Olarak Sizlere En İyisini Sunmak İçin Çalışmaya Devam Ediyoruz.

shadow

Neden Bizi Seçmelisiniz?

1. Neden

Beykoz’da kontenjan, araç ve personel olarak en büyüğüz.

2. Neden

Kursumuzda bugüne kadar 10 bine yakın sürücü sertifikası verilmiştir ve her biri bizim için referans niteliğindedir.

3. Neden

Uzman kadromuz, son model simülatör ve araçlarımızla üstün nitelikte, kaliteli eğitim vermekteyiz.

Vizyonumuz

Sürücü adaylarımızın ehliyet ile ilgili gereksinimlerini karşılamak ve kazasız bir yasam sürebilmeleri için iyi bir sürücülük eğitimlerini sağlayarak, bu amaç doğrultusunda, eğitim hizmetlerimizi, en yüksek kalitede, uygulamaya dayalı ve standart olarak sizler ile paylaşmayı hedefliyoruz.

Sürücü adaylarımızın memnuniyetini sistemli olarak izleyecek ve elde ettiğimiz sonuçları, sunduğumuz eğitim hizmetlerini geliştirmekte kullanacağız.

Eğitime olanak sağlayan çalışma ortamıyla, her zaman en iyilerin yetiştiği, çalıştığı ve tercih ettiği kurum olacağız.

Çağdaş altyapımız ve uzman kadromuzla hizmetlerimizin etkinliğini, kalitesini ve verimliliğini arttırabilmek için sürekli çalışacağız.

Uluslararası kabul görmüş standartları, yöntem ve uygulamaları geliştirmeyi ve her zaman farklılık yaratacak yeniliklerle öncü kurum olabilmek yolunda tüm bilgi birikim ve tecrübemizi kullanacağız…

Kavacık Onur Sürücü Kursu Özel direksiyon dersi Özel direksiyon dersi| Düz ve Otomatik vites eğitimi|Motosiklet Ehliyeti|Minibüs Ehliyeti|Ağır Vasıta Ehliyeti|Kavacık`ta hizmetinizde

shadow

Çalışma Ekibimiz